Followers

6 Mayıs 2010 Perşembe

JAPON STYLE

internette bu markanın ürünlerini beğeniyorduk,arkadaşım A. ile almak istedik benimde bir ürünü epeydir aklımdaydı... gg dan sipariş verdik ve beğendik fiyatlarına göre ürünler tatlı ama tek problemim bedenlerin m çalışmamaları çünkü dar oldu gömleğim!!!

4 yorum:

M¥PriNcessS dedi ki...

izlemeye aldım bende seni cnm sevgıler..

*!*vanilya's dedi ki...

Bende bu gömleği almayı planlıyordum gittigidiyordan ama aynı fotoğraf farklı fiyatlar olunca kafam karıştı kalitesini merak ediyorum nasıl?

ladybird dedi ki...

vanilya's çok kaliteli değil açıkçası ama üzerimde tatlı durdu bana daha dar ve kısa oldu 36 isen çok güzel duracagını düşünüyorum :)

Sinan dedi ki...

I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

I bet Kinect will not be magical either.

sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet